Charytatywny mecz hokeja na lodzie z udziałem gwiazd w Zgierzu
W Zgierzu szykuje się emocjonujące wydarzenie. Gwiazdy znanej stacji telewizyjnej oraz polscy artyści zmierzą się w sportowej rywalizacji na terenie MOSiR. To nie jest jednak kolejna odsłona programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, a charytatywny mecz hokeja, któremu towarzyszyć będzie wiele emocji.
Hala lodowa w Zgierzu stanie się areną rywalizacji pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich a Drużyną TVN 24 i Przyjaciele. Celebryci będą rywalizować dla Bartka, Piotra i Idy – celem spotkania jest zebranie funduszy na ich leczenie.
Niedziela, 25 lutego, to dzień, który przyniesie wiele emocji dla mieszkańców Zgierza. O godzinie 17:00 hala lodowa stanie się miejscem niecodziennego spektaklu. Charytatywny mecz hokeja z udziałem drużyny TVN 24 i Przyjaciele oraz Reprezentacji Artystów Polskich rozpocznie się, aby pomóc potrzebującym.

Ostatnie miejsca na letnie półkolonie z MOSiR Zgierz!
Bohaterowie w mundurach: wyniki konkursu „Policjant, który mi pomógł”
Alkoholowy chaos w Kania Góra: zgierski kierowca w opałach
Utrudnienia na Piotrkowskiej w Aleksandrowie Łódzkim w dniach 24-26 czerwca
Catz’n Dogz wystąpią na Epicentrum Festiwal 2026 w Aleksandrowie Łódzkim!
OSP Jastrzębie Górne: 70 lat niezłomnej służby i poświęcenia